foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata na urzędnicze stanowisko kierownicze Dyrektora nowo powstającej jednostki organizacyjnej Gminy Krobia: Biblioteki i Centrum Kultury, Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze etatu, dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Oferty prosimy składać do 17 maja 2024 roku osobiście w Biurze Obsługi Klienta w budynku ratusza lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Krobi, Rynek 1, 63-840 Krobia z dopiskiem na kopercie: „Konkurs na stanowisko dyrektora Biblioteki i Centrum Kultury, Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi”. Więcej szczegółów w Biuletynie Informacji Publicznej.

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY KANDYDATA

Zarządzenie

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi oraz Przedszkole Samorządowe „Pod Świerkami” w Krobi zapraszają do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Piosenki Przedszkolnej - ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH.

Finał konkursu odbędzie się w piątek 10 maja 2024r. o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji – kino ,,Szarotka” w Krobi. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolacy z powiatu gostyńskiego wytypowani przez swoje przedszkole (zgodnie z regulaminem).

Zgłoszenia należy przesyłać do 26 kwietnia 2024r.

Załączniki:

- Regulamin

- Karta zgłoszenia

- Załącznik nr 1 do Karty zgłoszenia

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00