foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Festiwal „Wszystkie Mazurki Świata” odbywający się w dniach 17-22 kwietnia w Warszawie łączy w sobie mnóstwo różnych wydarzeń, warsztatów, potańcówek, koncertów tematyką nawiązujących do kultury tradycyjnej. Jednym z tych wydarzeń jest konkurs „Stara Tradycja”, którego celem jest promowanie młodych muzyków i śpiewaków będących kontynuatorami muzyki wiejskiej z konkretnych regionów Polski. W tym roku udział w konkursie wzięła również kapela z Biskupizny w składzie: Julia Hampelska (skrzypce) i Adrian Maćkowiak (dudy).

WIĘCEJ NA BISKUPIZNA.PL

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi poszukuje osoby do prowadzenia kółka plastycznego dla dzieci i młodzieży szkolnej (od września). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 509.300.254 albo mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi poszukuje osoby/osób do prowadzenia zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży szkolnej (od września). Zajęcia dotyczyć mogą różnych rodzajów tańca - od tradycyjnego do disco. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 509.300.254 albo mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi poszukuje muzyków do prowadzenia zajęć ogniska muzycznego. Preferowane instrumenty to perkusja i gitara, choć jesteśmy otwarci też na inne propozycje. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 509.300.254 albo mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Repertuar kina

LA LA LAND - 3-4, 6, 10 i 13-14.III

SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ - 3-4 i 6.III

LEGO BATMAN: FILM - 10 i 12-14.III

PORADY NA ZDRADY - 17-21.III

JOHN WICK 2 - 17-21.III

KONG: WYSPA CZASZKI - 24-28.III

POKOT - 24-28.III

www.kinoszarotka.pl

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

Nasi sponsorzy

V Festiwal Tradycji i Folkloru