foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biskupiańskim Przeglądzie Folklorystycznym organizowanym z okazji 110. rocznicy urodzin Jana z Domachowa Bzdęgi. Przegląd adresowany jest do młodych tancerzy, śpiewaków - solistów i muzyków ludowych. Trwać będzie przez trzy dni od 23-25 listopada w salach Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, Zespołu Szkół im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi oraz w Biskupiańskim Gościńcu w Domachowie. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami oraz programem!

Czytaj więcej...

Teatr "FormArt" z Łodzi zawitał w piątek do GCKiR w Krobi. Licznie zgromadzone dzieci z przedszkoli w Pępowie i Krobi oraz szkół w Ciołkowie, Skoraszewicach, Pudliszkach, Żytowiecku i Krobi obejrzały spektakl "O psie Kasztanie, który został detektywem".
Młodzi widzowie szczególnie zachwyceni byli możliwością pogłaskania psa oraz "efektami specjalnymi".

Czytaj więcej...

Październik rozpoczęliśmy od koncertu SOSPIRI – Westchnienia serca i duszy, który odbył się w krobskim kościele. Organizatorami koncertu byli: Uniwersytet Trzeciego Wieku, Krobska Rada Seniorów, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi oraz Parafia pw. św. Mikołaja w Krobi.

Czytaj więcej...

Repertuar kina

BOTOKS - 6-10 i 20-24.X

POTWORNA RODZINKA - 20-24 i 27-31.X

PIŁA:DZIEDZICTWO - 27-28 i 30.X

www.kinoszarotka.pl

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

VII Festiwal Tradycji i Folkloru

SPONSOR:

PATRONAT MEDIALNY: