foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Podaje się do publicznej wiadomości informację o zamiarze  połączenia samorządowych  instytucji kultury:  –  Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi i Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Krobi w jedną samorządową instytucję kultury.  

Uchwała Nr XLV/378/2022 Rady Miejskiej w Krobi  z dnia 26 kwietnia 2022 r. w sprawie zamiaru połączenia samorządowych instytucji kultury: Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi i Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Krobi w jedną samorządową instytucję kultury,  wraz z uzasadnieniem.

Załącznik:

Uchwała Nr XLV/378/2022 Rady Miejskiej w Krobi z dnia 26 kwietnia 2022 r.

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi oraz Przedszkole Samorządowe „Pod Świerkami” w Krobi zapraszają  do udziału w XVII Powiatowym Konkursie Piosenki Przedszkolnej - RAZEM Z UKRAINĄ. Finał konkursu odbędzie się w piątek 20 maja 2022r. o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji – kino ,,Szarotka” w Krobi. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolacy z powiatu gostyńskiego wytypowani przez przedszkole oraz dzieci z Ukrainy uczęszczające do przedszkola (zgodnie z regulaminem). Zgłoszenia należy przesyłać do 6 maja 2022r.

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszenia

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

IX Festiwal Tradycji i Folkloru

SPONSOR:

PATRONAT MEDIALNY: