foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w KrobiNasze zespoły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną naszej gminy. Znajdziecie u nas orkiestrę, chóry, grupy teatralne, dudziarzy i inne zespoły mogące doskonale ubarwić każdą imprezę.

Czytaj więcej

Sport i rekreacja

Myślisz o pracy nad swoją kondycją? Masz ochotę spróbować swoich sił we wspinaczce? A może chcesz pograć w piłkę? Wszystko to i wiele więcej umożliwi Ci nasza oferta sportowo-rekreacyjna.

czytaj więcej

Edukacja

Zapraszamy grupy na zajęcia edukacyjne związane z filmem, muzyką i innymi dziedzinami kultury.

czytaj więcej

Folklor

Biskupizna to jeden z najbardziej unikalnych mikroregionów w Polsce. By umożliwić poznanie jej tradycji, historii i muzyki przygotowaliśmy ofertę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,
Przedstawiamy DIAGNOZĘ SEKTORA KULTURY W MIEŚCIE I GMINIE KROBIA. Zawiera ona raport i rekomendacje dotyczące sfery kultury. Diagnoza powstała w ramach zadania realizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji
im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi w ramach programu Narodowe Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2024”. Diagnoza powstała w oparciu o dane zastane (strategie, sprawozdania itp.), ankiety oraz warsztaty z mieszkańcami. 


Link do diagnozy:  https://drive.google.com/.../1Ny7-mEIrJg1tAh.../view...Projekt dofinansowano z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2024

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

SPONSOR: