foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w KrobiNasze zespoły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną naszej gminy. Znajdziecie u nas orkiestrę, chóry, grupy teatralne, dudziarzy i inne zespoły mogące doskonale ubarwić każdą imprezę.

Czytaj więcej

Sport i rekreacja

Myślisz o pracy nad swoją kondycją? Masz ochotę spróbować swoich sił we wspinaczce? A może chcesz pograć w piłkę? Wszystko to i wiele więcej umożliwi Ci nasza oferta sportowo-rekreacyjna.

czytaj więcej

Edukacja

Zapraszamy grupy na zajęcia edukacyjne związane z filmem, muzyką i innymi dziedzinami kultury.

czytaj więcej

Folklor

Biskupizna to jeden z najbardziej unikalnych mikroregionów w Polsce. By umożliwić poznanie jej tradycji, historii i muzyki przygotowaliśmy ofertę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej

"Szafa kwiczy i w tango"

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy już 13 oraz 14 marca na spektakl gwarowy z okazji Dnia Kobiet. Na naszej scenie zaprezentuje się Grupa teatralna "NA FALI" działająca przy Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi

 

Zapraszamy:

🎭 13 marca godzina 19:00

🎭 14 marca godzina 16:30

🎭 14 marca godzina 19:00

 

WSTĘP WOLNY tylko po okazaniu wejściówek. Można je odbierać w GCKiR w Krobi codziennie w godzinach otwarcia (również w weekendy - podczas seansów filmowych).

 

Wydarzenie zorganizowane jest zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Każdego widza obowiązują maseczki. Ilość miejsc na sali została ograniczona do 120.

 

Zapraszamy serdecznie do odbioru wejściówek!

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

IX Festiwal Tradycji i Folkloru

SPONSOR:

PATRONAT MEDIALNY: