foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w KrobiNasze zespoły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną naszej gminy. Znajdziecie u nas orkiestrę, chóry, grupy teatralne, dudziarzy i inne zespoły mogące doskonale ubarwić każdą imprezę.

Czytaj więcej

Sport i rekreacja

Myślisz o pracy nad swoją kondycją? Masz ochotę spróbować swoich sił we wspinaczce? A może chcesz pograć w piłkę? Wszystko to i wiele więcej umożliwi Ci nasza oferta sportowo-rekreacyjna.

czytaj więcej

Edukacja

Zapraszamy grupy na zajęcia edukacyjne związane z filmem, muzyką i innymi dziedzinami kultury.

czytaj więcej

Folklor

Biskupizna to jeden z najbardziej unikalnych mikroregionów w Polsce. By umożliwić poznanie jej tradycji, historii i muzyki przygotowaliśmy ofertę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej

Amatorska Grupa Teatralna „Dorośli Dzieciom” na swój warsztat bierze bardziej lub mniej znane bajki i deskach sceny inscenizuje w sposób żywiołowy, zaskakujący i bawiący wszystkich – zarówno dzieci jak i dorosłych. Przedstawienia konstruowane są w taki sposób, aby dawały widzom radość, ale również niosły ze sobą wartości edukacyjne.

Aktorami są tutaj urzędnicy, nauczyciele, działacze organizacji pozarządowych, a także ksiądz wikary. Każdy spektakl w wykonaniu grupy sprawia, że sala krobskiego Centrum Kultury od widzów wręcz pęka w szwach. Zrealizowane dotąd scenariusze to „Rzepka”, „Dwanaście bałwanków” oraz „Bajkowy Sposób na Święta”.

Chcesz zaprosić zespół do siebie na występ?

Kontakt: Elwira Mendyka 665 296 412

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00