foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Wspinaczka na ściance stanowi doskonałą formę aktywności fizycznej. Jej główną zaletą jest przede wszystkim wszechstronny rozwój, oprócz poprawy sprawności fizycznej, uczymy się pokonywać trudne chwilę, radzić sobie ze stresem, poznajemy ducha sportowej rywalizacji, a wszystko w formie miłej zabawy.

Oferujemy Państwu ściankę wspinaczkową o wysokości 8m i powierzchni 110m2. Znajduje się na niej 8 dróg wspinaczkowych o różnym stopniu trudności, przez co Nasza ścianka będzie odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

Na prostszych drogach już kilkuletnie dzieci bez trudu odkryją zalety wspinaczki, będzie to dla nich wspaniała zabawa. Pokonywanie kolejnych tras i wysokości da im wiele radości. Bardziej doświadczone osoby mogą spróbować swoich sił na trudniejszych drogach lub w przewieszeniu.

Zapraszamy do współpracy grupy zorganizowane, przedszkola oraz szkoły. Dysponujemy własnym sprzętem wspinaczkowym, a doświadczona obsługa ścianki zapewni Wam fachową pomoc i bezpieczeństwo.

 

 

BIP

Na herbatce u Fenrychów

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00