foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi

Kochani! Ferie dały nam do myślenia i ... mamy nową ofertę dla dzieci i młodzieży! Widząc, jak chętnie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy korzystają z zajęć na ściance wspinaczkowej pod okiem instruktorów i osób, które od lat pasjonują się wspinaczką, postanowiliśmy uruchomić zajęcia zorganizowane.

Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek (17.00-18.00) i w soboty (15.00-17.00) . Będzie można uczyć się wspinaczki pod okiem instruktorów i pasjonatów sportu wspinaczkowego. Na dzieci i młodzież czekać będą instruktorzy siłowni: Wojciech Wenderski i Mariusz Fórmanowski. Chęć współpracy zaproponowali też wolontariusze: Bartek Fórmanowski i Jurek Tomaszewski, którzy dzielić będą się informacjami nt. nowych technik i umiejętności wspinania, co mamy nadzieję, będzie cenne w trakcie dalszej przygody ze wspinaczką i rozwoju pasji wspinaczkowej u młodych ludzi.

W godzinach zajęć zorganizowanych wejście na ściankę będzie bezpłatne, jednakże oferta ta nie dotyczy grup zorganizowanych, które prosimy o umawianie się na wejście w innych godzinach. Kontakt: 603.043 456

Repertuar kina

THE CIRCLE. KRĄG - 26-30.V i 2-6.VI

RIKO PRAWIE BOCIAN - 2-6.VI

PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SALAZARA - 16-19, 23-27.VI

SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI - 23-28.VI

www.kinoszarotka.pl

Godziny otwarcia GCKiR

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek

9:00 - 15:00

WAKACJE 2017

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ WZÓR ZGODY RODZICÓW NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAJĘCIACH:

PDF

DOC